Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro

Belangrijkste voorzieningen

  • 34 m²

Locatie

    1-slaapkamer Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro Bergamo heeft een eersteklas ligging binnen 25 minuten loopafstand van het Civico Museo Archeologico di Bergamo en biedt plaats aan maximaal 3 gasten. Er is Wi-Fi voor zowel zakenreizigers als vakantiegangers.

    Dit 34 m² grote appartement ligt op alleen 1 km afstand van het treinstation van Bergamo en vrij dicht bij het Borgo Palazzo. Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro ligt op 7 minuten lopen van het monument voor Gaetano Donizetti in Bergamo. Dit appartement is op op een klein stukje lopen van de Klokkentoren van Bergamo gelegen.

    Bij dit appartement zijn een bidet, een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en badlakens.

    Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro biedt voorzieningen voor het zelf koken, zoals een kitchenette, en een eetgedeelte voor het gemak van de gasten. Deze 1-badkamer accommodatie ligt op 500 meter verwijderd van Terminal SAB busstation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerIT016024B4GXU3CYN6

    Kameropties bij Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro Bergamo

    Bij dit appartement zijn een bidet, een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Er zijn ook een haardroger en badlakens.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro Bergamo Buitenkant foto Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro Bergamo Buitenkant foto Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro Bergamo Buitenkant foto Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro Bergamo Buitenkant foto Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro Bergamo Buitenkant foto Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro Bergamo Buitenkant foto Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro Bergamo Buitenkant foto Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro Bergamo Buitenkant foto Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro Bergamo Buitenkant foto Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro Bergamo Buitenkant foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 34 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro Bergamo

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro Bergamo

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro?
      De grootte van Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro is 34 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Appartamento Moderno Cucina Verde Salvia In Centro Bergamo